ASTECO Polska Sp. z o.o.

Profesjonalne systemy natryskowe

Witamy na stronie internetowej firmy ASTECO Polska Sp. z o.o.

O nas

Europejska grupa ASTECO rozpoczęła swoją działalność od 1993 roku w Republice Czeskiej.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w rozwój oraz uznaniu wśród głównych dostawców w 2006 roku rozszerzyliśmy naszą działalność otwierając oddział w Polsce i następnie w 2010 roku na Słowacji. Każdy oddział działa jako osobno zarejestrowana spółka prawa handlowego.

Od samego początku istnienia marki ASTECO zajmujemy się szeroko pojętymi technikami natryskowymi, gdzie wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży profesjonalnych systemów do natrysku i dozowania takich światowych producentów jak GRACO, AIRLESSCO czy EUROMAIR.

W całej naszej dotychczasowej pracy, najważniejsze dla nas było i jest właściwe dobranie systemu dla potrzeb naszego Klienta jak również kompleksowe wsparcie techniczne.

Dzięki temu iż kupujemy bezpośrednim u wielu światowych producentów, możemy zagwarantować naszym Klientom bardzo atrakcyjne warunki handlowe oraz autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie zakupione u nas urządzenia, akcesoria oraz części zamienne.

Zawsze staramy się partnersko pochodzić do współpracy z naszymi Klientami, ponieważ najważniejsze dla nas jest to, aby w momencie zakupu w naszej firmie był to dopiero początek naszej współpracy z Klientem a nie koniec jak to często bywa w innych firmach.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół ASTECO


wróć

ASTECO Profesjonalne systemy natryskowe

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii

im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu

Nasi partnerzy:

Adres

ASTECO Polska Sp. z o.o.

ul. Podmiejska 77, 44-207 Rybnik

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.