ASTECO Polska Sp. z o.o.

Profesjonalne systemy natryskowe

Witamy na stronie internetowej firmy ASTECO Polska Sp. z o.o.

Adres

ASTECO Polska Sp. z o.o.

ul. Podmiejska 77, 44-207 Rybnik

Zapytaj nas online

Systemy zarządzania płynami oraz smarami

System zarządzania płynami Pulse®

Przekształć prostotę w wydajność
Przełomowy system do śledzenia i kontroli w czasie rzeczywistym płynów, olejów i smarów magazynowanych hurtowo

System zarządzania płynami PULSE ułatwia postępowym warsztatom serwisowym śledzenie płynów magazynowanych hurtowo i zarządzani nimi w czasie rzeczywistym, co przekłada się na większą przejrzystość procesów, odpowiedzialność, a w rezultacie również na wzrost wydajności i dochodowości. Nasze systemy opracowujemy i budujemy z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach w dziedzinie zarządzania płynami, z którymi borykają się serwisanci i ich przełożeni w firmach z takich branż, jak samochodowe centra serwisowe, warsztaty dla pojazdów flotowych i ciężarowych, kopalnie i zakłady przemysłowe.
Dlaczego PULSE nie jest „po prostu kolejnym systemem zarządzania płynami”

Nasze nowoczesne urządzenia do kontroli zapasów płynów są idealnym rozwiązanie do monitorowania olejów i innych środków smarnych — od zbiorników magazynowych po mierniki dystrybucyjne. Po zainstalowaniu jedynie dwóch urządzeń podstawowych — „koncentratora Pulse” (z oprogramowaniem bezprzewodowym) i „miernika dystrybucyjnego Pulse” uzyskasz możliwość bezprecedensowej kontroli, wglądu i analizy każdego wydania płynu.

 

ASTECO Profesjonalne systemy natryskowe

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii

im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu

Nasi partnerzy:

Adres

ASTECO Polska Sp. z o.o.

ul. Podmiejska 77, 44-207 Rybnik

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.